Series
Ratings
20
4 Legendary WitchesRated ★ 2.0
Angel EyesRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5