Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Ted 2Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.0
Rob-B-HoodRated ★ 2.0
Alien³Rated ★ 4.0
HannaRated ★ 3.5
Oh BrothersRated ★ 1.5
Heaven's SoldiersRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5