Series
Ratings
322- CasheroRated ★ 5.0
The PeripheralRated ★ 4.5
Heroes Next DoorRated ★ 5.0
Dynamite KissRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
Twinkling WatermelonRated ★ 5.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 5.0
ONE: High School HeroesRated ★ 5.0
MurderbotRated ★ 5.0
The Good Bad MotherRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 5.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy- Season 2Rated ★ 5.0
Somehow 18Rated ★ 5.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 5.0- Shangri-La Frontier Season 2Rated ★ 5.0