Series
Ratings
26
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0- Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0