Series
Ratings
24
My Dear ExesRated ★ 5.0
HERORated ★ 4.5
Love GenerationRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Prayers In The Emergency RoomRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0