Series
Ratings
67
SmileyRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
Next in FashionRated ★ 4.0
The Boyfriend Season 1Rated ★ 4.5
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 2.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 2.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
Love, VictorRated ★ 3.5
Love, VictorRated ★ 4.0
Love, VictorRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0