Series
Ratings
95
The Midnight GospelRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
What If...? Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 2.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 2.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
Rick and MortyRated ★ 2.0
Rick and MortyRated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Tuca & BertieRated ★ 3.5