Series
Ratings
236
Solo LevelingRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Secret InvasionRated ★ 2.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 3.0
The Mind, ExplainedRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 3.0- 광복 80주년 KBS 대기획 - 조용필, 이 순간을 영원히Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.0
La PalmaRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5