Series
Ratings
11
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
My NameRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0