Movies
Ratings
71
Top GunRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 5.0- Sunset in My HometownRated ★ 0.5
MidsommarRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
HannaRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Amores perrosRated ★ 5.0
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 0.5
CracksRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0