Movies
Ratings
548
HoppersRated ★ 3.0- SugarRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
3670Rated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Between the Two of UsRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Pierrot le FouRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0- Boy in the PoolRated ★ 3.5