Series
Ratings
14
Game of Thrones Season 3Rated ★ 1.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 5.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0