Movies
Ratings
108
Fight ClubRated ★ 5.0
StalingradRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
FailanRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0