Titles you rated
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Train DreamsRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.0
CobwebRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 1.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
The Point ManRated ★ 2.0