Titles you rated
- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 2.5
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 1.5- Midnight Horror Story Season 5Rated ★ 0.5
AemaRated ★ 2.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0
The Impossible HeirRated ★ 1.0
Pyramid GameRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 1.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0