Series
Ratings
35
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.0