Movies
Ratings
34
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0