Movies
Ratings
22
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.0
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 3.5
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
LucaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0