Titles you rated
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0- CharlotteRated ★ 3.5
- Black BulletRated ★ 3.0
- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 3.5
Free! Dive to the FutureRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- K-ON!!Rated ★ 2.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.5
Fire Force Season 2Rated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 4.0
Talentless NanaRated ★ 3.5
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 2.5
The Morose Mononokean IIRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 4.0
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- 마지스카 학교 1Rated ★ 2.5