Movies
Ratings
235
Ryuichi Sakamoto: DiariesRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The War of the RohirrimRated ★ 3.0
EraserheadRated ★ 4.0- SpliceRated ★ 4.0
The Straight StoryRated ★ 4.5
AnimaRated ★ 5.0
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
RedlineRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 4.5
Sound of MetalRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0