Series
Ratings
34
Chainsaw ManRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
MaidRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
Hidden LoveRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5