Series
Ratings
16- EuphoriaRated ★ 4.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Number You Have DialedRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
HierarchyRated ★ 1.0
BigRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0