Movies
Ratings
22
The ConjuringRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0