Series
Ratings
61
As You Stood ByRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Love Mix-Up!Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5