Movies
Ratings
18
Britt Marie Was HereRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5