Movies
Ratings
636
Frozen IIRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
OrphanRated ★ 1.0