Series
Ratings
604
The Art of NegotiationRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 5.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 4.0
Record of Ragnarok IIRated ★ 4.0
Record of RagnarokRated ★ 4.0
Kakegurui TwinRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Dug DaysRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.0
Kakegurui TwinRated ★ 4.0