Series
Ratings
121- Brave Detectives 4Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
The Grimm VariationsRated ★ 1.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 2.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5