Movies
Ratings
125
The NotebookRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0