Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- 소주 랩소디Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0- 냉면 랩소디Rated ★ 3.0
- 짜장면 랩소디Rated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5