Series
Ratings
36
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
LostRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0- DexterRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0