Movies
Ratings
105
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0