Series
Ratings
254
Only Murders in the Building Season 5Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 1.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 1.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 1.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 2.0
CassandraRated ★ 2.5
BiohackersRated ★ 1.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 2.5
PulseRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 3.5
How to Become OrdinaryRated ★ 2.5
Ranma 1/2Rated ★ 4.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5