Series
Ratings
27- Oh, Yeojeong: BusanRated ★ 3.5
- Oh, Yeojeong: SummerRated ★ 3.5
- Oh, Yeojeong: SpringRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
SeventeenRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0