Series
Ratings
23
ChernobylRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0