Movies
Ratings
110
The MatrixRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 0.5
New TrialRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0