Movies
Ratings
254
WonderRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Eagle Shooting HeroesRated ★ 4.0
American Dreams in ChinaRated ★ 3.5
DearestRated ★ 4.0
Wu yenRated ★ 4.0
RougeRated ★ 5.0
Mr. Canton and Lady RoseRated ★ 4.5
Once a ThiefRated ★ 5.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 4.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
Dragonball EvolutionRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Eight BelowRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
PushRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
NextRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0