Series
Ratings
75
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.5- ShortpaperRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 1.5
A-TEENRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5