Movies
Ratings
282
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Stand by MeRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 2.5
PossessionRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
National Theatre Live: Life of PiRated ★ 4.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
100 MetersRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam IRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0