Series
Ratings
56
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5- Please Save My EarthRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 3.5- My Love PatzziRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 4.0- IslandRated ★ 4.0
- BossRated ★ 3.5
- Kuk HeeRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
- New NonstopRated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0