Series
Ratings
177
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5