Series
Ratings
75
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0