Series
Ratings
79
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.0
Haunted PalaceRated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0