Series
Ratings
334
Skyscraper LiveRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- 괴물의 시간Rated ★ 1.0
As You Stood ByRated ★ 4.0
Barbarians Season 1Rated ★ 2.5
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 1.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.0