Series
Ratings
43
Modern FamilyRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
The TudorsRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- DexterRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Slayers RevolutionRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0