Movies
Ratings
24
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 1.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 0.5
SecretRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 5.0