Movies
Ratings
1267- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Mercy FallsRated ★ 1.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
VictoryRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0- WonderlandRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5