Series
Ratings
241
Helluva Boss Season 1Rated ★ 3.0- Hazbin Hotel Season 2Rated ★ 3.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Smiling Friends Season 3Rated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 2.0
- Kamisama no EkohiikiRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Smiling Friends Season 2Rated ★ 3.0
Smiling Friends Season 1Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 3.0