Series
Ratings
66
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 1.5
I Hear the SunspotRated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
Love Is a PoisonRated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Super Band Season 2Rated ★ 2.0
Super BandRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0