Series
Ratings
10
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0